start

Aktualności

"Kolędy polskie" - prof. dr hab. Stanisław Koziara

11-01-2018

 

 

 

"Kolędy polskie" - prof. dr hab. Stanisław Koziara

Zapraszamy na spotkanie z prof. dr hab. Stanisławem Koziarą, które odbędzie się 15 stycznia 2018 roku  o godz. 13.00 w auli PWSZ w Krośnie przy ul. Kazimierza Wielkiego 4.

Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Grzegorz Przebinda - Rektor PWSZ w Krośnie.

 

Prof. dr hab. Stanisław Koziara – wykładowca Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, znawca języka religijnego i biblijnego. Autor publikacji: Pojęcia wartościujące w polskich przekładach Psałterza (1993), Frazeologia biblijna w języku polskim (2001), Tradycyjne biblizmy a nowe polskie przekłady Pisma Świętego (2009), Szkice z polskiej frazeologii biblijnej (2015).
W 2016 roku w PWSZ w Krośnie wygłosił wykład Język i liturgia słowiańska u zarania chrystianizacji Polski – fakty, hipotezy, dyskusje w ramach konferencji „Polska i jej sąsiedzi. Początki chrześcijaństwa".

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito