start

Mgr Małgorzata Niżnik

Absolwentka Instytutu Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim, studiów prawniczych pierwszego stopnia na Freie Universität w Berlinie oraz Podyplomowych Studiów Kształcenia Tłumaczy Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Tłumaczenia:

od 2009 r. tłumaczka przysięgła języka niemieckiego

 

Doświadczenie zawodowe:

Nauczycielka języka niemieckiego w Wielokulturowym Liceum Humanistycznym im. Jacka Kuronia w Warszawie, lektorka języka angielskiego w Szkole Języków Obcych PROFI-LINGUA w Warszawie (obecnie: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.). Tworzyła i opracowywała materiały naukowe dla studentów Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu z zakresu europejskiego prawa gospodarczego i prawa turystycznego oraz struktur i metod działania Unii Europejskiej. Prowadziła warsztaty dla tłumaczy języka niemieckiego organizowane przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych w Warszawie oraz kursy przygotowujące kandydatów do egzaminu na tłumacza przysięgłego języka niemieckiego. Działała jako Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych PT TEPIS. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w korporacjach o profilu finansowo-inwestycyjnym oraz w kancelariach prawa gospodarczego w Berlinie i w Warszawie. Od 2010 r. jest właścicielką Biura Tłumaczeń „Erudica”.

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito