start

Wyjazdy / obozy

Relacja uczestników wyjazdu - Bieszczady - 26-28 czerwca 2016 roku

11-07-2016

W dniach 26-28.06.2016 w Bieszczadach odbył się wyjazd integracyjno-szkoleniowy zorganizowany przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych PWSZ w Krośnie. Wszyscy uczestnicy wyjazdu zebrali się w niedzielę rano pod Halą Sportowo-widowiskową w Krośnie, gdzie po przywitaniu się wyruszyliśmy w drogę. Pierwszą atrakcją naszej podroży było zwiedzanie ekspozycji muzealnej Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Na stacji mieliśmy możliwość zakupienia pamiątek na licznych straganach, a także skosztowania ciepłego oscypka. Następnie skorzystaliśmy z przejazdu kolejką wąskotorową Majdan - Balnica - Majdan. Cóż to była za frajda. Wagoniki ciągnęła "ciuchcia" z prawdziwego zdarzenia, tłoku w niej nie było, tylko czas leciał niesamowicie szybko. Trasa ta była bardzo malownicza, towarzyszył nam przyjemny wietrzyk i dobry humor.

 

Po przepysznym obiedzie w oberży "Pod Kudłatym Aniołem" w Cisnej pojechaliśmy zakwaterować się do hotelu Karino w Berezce. Całe popołudnie czas umilał nam kompleks wypoczynkowy SPA, gdzie mogliśmy korzystać z basenu, jacuzzi oraz saun. Wieczorem, kolacja odbyła się w formie szwedzkiego stołu. Dopełnieniem dnia była wspólne gry integracyjne.

 W poniedziałek rano, po śniadaniu udaliśmy się na Bazę Żeglarską AZS Polańczyk gdzie próbowaliśmy swoich sił w sportach wodnych (windsurfing, kajaki, rowerki wodne).

                Po wodnych szaleństwach udaliśmy się na obiad. Następnym punktem programu była nauka jazdy konnej, gdzie wielu z nas próbowało po raz pierwszy swoich sił. Jazdy konnej uczyli nas dwaj mili instruktorzy.

           Po całym dniu pełnym wrażeń po raz kolejny skorzystaliśmy z hotelowego SPA. Wieczorem, kolacja odbyła się w formie grilla. Deszczowy wieczór nie popsuł nam dobrego humoru.

 Wtorek był naszym ostatnim wspólnym dniem. Po śniadaniu, wszyscy wsiedliśmy do autobusu i z ogromnym smutkiem żegnaliśmy Bieszczady.

            Wyjazd ten na pewno zapadnie na bardzo długo w naszej pamięci, ponieważ był to wspaniale spędzony wspólnie czas, który umożliwił nam zawarcie wielu nowych znajomości.

J.M-L, T. P., J. N. - uczestniczki wyjazdu

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito