start

Witamy!

Jeśli jesteś studentem PWSZ w Krośnie, to - choć może o tym nie wiesz - także do Samorządu należysz. Bo tak się składa, że zgodnie ze Statutem, Samorząd tworzą wszyscy studenci. Jednak tylko nieliczni mają zaszczyt i obowiązek Samorząd ten reprezentować przed Senatem naszej uczelni. Czemu więc nie ty? Ponieważ ten zaszczyt przysługuje tylko przedstawicielom Samorządu Studenckiego. Jak takim przedstawicielem zostać? Trzeba wystartować w wyborach. A jeśli się wygra, to co dalej?

Wtedy dopiero życie zaczyna cię rozpieszczać. Jesteśmy pierwsi na imprezie i siedzimy w loży dla VIP-ów, organizujemy wyjazdy integracyjne, rekreacyjne i szkoleniowe, poznajemy nowych ludzi i reprezentujemy PWSZ wśród innych organizacji studenckich. Samorząd pomaga realizować pasje i rozwijać zainteresowania.

Trzeba jednak okupić te honory i profity odrobiną pracy. Do słodkich obowiązków samorządu należy organizacja Juwenaliów – nie popadając w zbytnią skromność – najważniejszej imprezy studenckiej w ciągu roku. Samorząd reprezentuje nas przed władzami uczelni, zabiera głos na Senacie, opiniuje jego postanowienia i może zgłaszać własne pomysły. Z samorządem spotkają się też osoby, które stają przed komisją dyscyplinarną. Najważniejsze jednak jest budowanie środowiska akademickiego w mieście – do Waszych rąk właśnie trafiła rabatowa karta studencka, chcemy regularnie zapraszać was do udziału w przedsięwzięciach artystycznych i akcjach charytatywnych.

Jesteśmy otwarci na wasze propozycje. Wpadajcie na nasz fanpage!

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito