start

Aktualności

Zaproszenie do konkursu kulinarnego "Studencka bomba witaminowa" V edycja

19-05-2020

 

 

 

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
 
Zgodnie z podpisanym 25 marca br. rozporządzeniem (opublikowane w Dz. U. poz. 530) wprowadzającym zmiany w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493), polegające m.in. na uregulowaniu kwestii związanych z organizacją konkursów, olimpiad i turniejów pragniemy zorganizować jak co roku na kierunku Produkcja i bezpieczeństwo żywności konkurs kulinarny, ale nieco na innych zasadach, dostosowanych do dzisiejszych czasów.


Zapraszamy uczniów Państwa szkół do udziału w V edycji konkursu kulinarnego „Studencka bomba witaminowa” organizowanego przez pracowników i studentów kierunku Produkcja i bezpieczeństwo żywności w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

Bardzo prosimy o zgłoszenie jednego ucznia do udziału w konkursie w terminie do 25 maja br. na adres e-mail elzbieta.bragiel@pwsz.krosno.pl
 
Liczymy na Państwa udział w organizowanym przez nas wydarzeniu.
 
Z poważaniem
dr inż. Barbara Krochmal-Marczak
Kierownik Zakładu Produkcji i Bezpieczeństwa Żywności

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito