start

Aktualności

Święto językowe w PWSZ w Krośnie

19-09-2019

 

 

16 września językowa Academia uroczyście zainaugurowała nowy rok szkolny. W tym dniu odbyła się ceremonia wręczenia dyplomów i certyfikatów językowych najmłodszym uczniom Academii, studentom naszej uczelni oraz laureatom konkursów językowych zorganizowanych na przełomie marca i kwietnia przez Studium Języków Obcych.

Uroczystość uświetniła obecność Rektora PWSZ w Krośnie prof. dr. hab. Grzegorza Przebindy  oraz zaproszonych gości: pani Joanny Lewandowskiej-Kęciek, przedstawiciela British Council w Warszawie oraz egzaminatorów z centrum w Rzeszowie: pani Ewy Wawszczak oraz pani Renaty Latko, którzy wspólnie wręczyli 80 certyfikatów Cambridge English na różnym poziomie językowym oraz 40 dyplomów ukończenia kursu: angielski w medycynie studentom Zakładu Pielęgniarstwa.

Nasz gość honorowy - pani Joanna Lewandowska-Kęciek przekazała nagrody laureatom międzynarodowego konkursu ’Our Future’, w którym uczniowie Academii zdobyli I miejsce w Polsce i w europejskim finale w kategorii 7-12 lat oraz II miejsce w Polsce w kategorii 13-18 lat.

Ta impreza to prawdziwy powód do dumy nie tylko dla osób odbierających certyfikaty i dyplomy, ale również dla lektorów i władz uczelni. To dowód na to, że w sferze języków obcych, krośnieńska Academia to lider na lokalnym rynku.

Należy podkreślić, że Wewnętrzny Ośrodek Egzaminacyjny przy PWSZ w Krośnie istnieje już 12 lat. W tak krótkim czasie przeprowadzono kilkadziesiąt  sesji egzaminacyjnych i wydano prawie 1000 certyfikatów. Nowy rok szkolny w Academii rozpoczyna 450 kursantów.

Więcej fotografii w galerii

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito