start

Aktualności

Zapisy na zajęcia Akademii Młodych w roku akademickim 2019/2020

08-09-2019

 

Z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2019/2020 rusza kolejna edycja Akademii Młodych działającej przy PWSZ w Krośnie.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie już po raz ósmy zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w zajęciach praktycznych i laboratoryjnych oraz w warsztatach plastycznych.

Zajęcia praktyczne i warsztatowe to niezwykle ciekawe spotkania z nauką. Zapraszamy młodych studentów do laboratoriów, w których m.in. będą oczyszczać wodę, sprawdzą wytrzymałość betonu oraz dowiedzą się więcej o radioaktywności i programowaniu. Nie zabraknie również zajęć, w trakcie których młodzi studenci nauczą się jak ratować ludzkie życie, a w ogrodzie hortiterapeutycznym przy PWSZ w Krośnie poznawać będą rośliny za pomocą zmysłów.

Wśród propozycji Akademii Młodych na bieżący rok akademicki nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych studentów.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych wykładowców, specjalistów z różnych dziedzin, a pomagać im będą najlepsi studenci krośnieńskiej PWSZ.
Podczas inauguracji studenci Akademii Młodych otrzymają indeksy, do których prowadzący zajęcia będą wpisywali zaliczenia.

Zajęcia Akademii Młodych odbywają się obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej raz w miesiącu, w soboty, w terminach od października 2019 r. do maja 2020 r.
Zapisy rozpoczną się 9 września br. od godz. 18.00 wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie: www.pwsz.krosno.pl/kam 
Zapraszamy!!!

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito