start

Aktualności

WYBIERZ DOBRE KIERUNKI W KROŚNIE

22-08-2019

 

 

 

Studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Kształcimy praktycznie. Wspieramy studenckie pasje. Oferujemy granty, zagraniczne wyjazdy oraz wysokie stypendia. Zarejestruj się i studiuj dobre kierunki w PWSZ w Krośnie.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im Stanisława Pigonia w Krośnie od dwudziestu lat kształci młodzież z regionu. W Krośnie - niezwykłym mieście - udało się zbudować szkołę wyższą, w której młodzi ludzie mogą kształcić się na studiach:


Przemiany zachodzące w Polsce sprawiły, że studia zyskują w oczach pracodawców, studentów i ich rodzin. Od tego roku w krośnieńskiej uczelni można również uzyskać tytuł magistra na kierunkach Inżynieria produkcji i Zarządzanie.  

Uczymy się przez całe życie
Uczelnia ma w swojej ofercie studia podyplomowe, kursy specjalistyczne i kursy językowe. PWSZ w Krośnie jest certyfikowanym ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council, oferującym egzaminy Cambrigde ESOL. Uczelnia podpisała 78 umów o współpracy z uczelniami zagranicznymi, umożliwiając dzięki temu studentom i pracownikom wyjazdy do zagranicznych uczelni w ramach Programu Erasmus, a także do Stanów Zjednoczonych, Chin i Rosji.

Współpraca z firmami
PWSZ kształci na potrzeby lokalnego rynku pracy. Dzięki licznym kontaktom uczelni z przedstawicielami przemysłu, przedsiębiorstw i instytucji samorządowych umożliwia studentom zetknięcie się z potencjalnym pracodawcą już w trakcie studiów, co zwiększa szanse na znalezienie zatrudnienia w krótkim czasie po zakończeniu studiów.

Twórczo i kulturalnie

Oprócz współpracy z przedsiębiorcami uczelnia realizuje wiele działań o charakterze naukowym, popularnonaukowym i dydaktycznym. Do najważniejszych należy zaliczyć tematyczne cykle wykładowe: Forum Krośnieńskie, Polska i jej sąsiedzi, Śladami Pika Mirandoli - spotkania literackie, a także wykłady poświęcone 100-leciu odzyskania niepodległości.

Działalność studencka
Samorząd studencki to, poza zabawą i rozrywką, możliwość prowadzenia badań naukowych przez studentów, organizacja w Krośnie ogólnopolskiej konferencji Badania i innowacje z perspektywy młodego naukowca. Szanse na uprawienie wyczynowych sportów  indywidualnych i zespołowych (czterokrotne złoto na Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Kobiet).

Dla młodzieży i najmłodszych
Uczelnia realizuje bogatą ofertę zajęć dla młodzieży w formie otwartych wykładów, warsztatów i zajęć laboratoryjnych oraz w rocznych cyklach zajęć dydaktycznych, np. Akademia Młodych obejmujących zajęcia artystyczne, wiedzę o zdrowiu i kulturze fizycznej oraz naukach stosowanych.


Wybierając studia w Krośnie, wybierasz UCZELNIĘ NA MIEJSCU.


Ponad 2200 studentów dodaje naszemu pięknemu miastu urody i energii, co czyni z lat spędzonych na studiach okres niezapomniany. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają dobrej szkoły wyższej, do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.    

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito