start

Aktualności

V Podkarpacka Olimpiada Energetyczna

08-02-2019

 

 

 

 

Już po raz piąty zapraszamy do udziału w Podkarpackiej Olimpiadzie Energetycznej pod Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. 

 

 


To wydarzenie stworzone specjalnie z myślą o młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych energetyką. Tematyka olimpiady, podobnie jak w latach poprzednich, obejmuje zagadnienia wytwarzania i opcjonalnego wykorzystania energii oraz niekonwencjonalnych źródeł energii.

Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Zgłosiło się do niego 337 uczniów z 21 szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego i małopolskiego.  

W tym roku przygotowujemy dla Was kolejną edycję tego wydarzenia, które odbędzie się:

I etap 13.03.2019 – etap szkolny, podczas którego uczniowie rozwiązywać będą zestaw 20 pytań testowych.

II etap – 12.04. 2019 – odbędzie się w obiektach PWSZ im S. Pigonia w Krośnie, podczas którego uczniowie rozwiązywać będą zestaw 30 pytań testowych.

 

W razie pytań prosimy o kontakt: olimpiadaenergetyczna@pwsz.krosno.pl

Pliki do pobrania: 

regulamin 

formularz zgłoszeniowy

przykładowe pytania 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito