start

Aktualności

III edycja szkolenia z obsługi programu "Płatnik"

04-02-2019

 

W dniach 29-30  stycznia 2019 roku studenci III roku kierunku Zarządzanie wzięli udział w III edycji szkolenia obsługi programu Płatnik. Program "Płatnik" umożliwia podmiotom gospodarczym, płatnikom składek, tworzenie, weryfikację i wysyłanie do ZUS dokumentów ubezpieczeniowych. Uzyskane w toku warsztatów aktualne umiejętności są poszukiwane na rynku pracy, przede wszystkim w biurach rachunkowych i w działach kadrowo-płacowych podmiotów sektora prywatnego i publicznego.  Szkolenie było prowadzone przez pracowników Oddziału ZUS z Jasła: panią Dorotę Skocz i pana Kamila Augustyna.

 

Z uwagi na zainteresowanie studentów oraz zaangażowanie i przychylność pracowników ZUS oddział Jasło, inicjatywa ta będzie kontynuowana w kolejnych latach. Szkolenie zakończyło się wydaniem zaświadczeń o ukończeniu szkolenia sygnowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 

dr Liliana Mierzwińska

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito