start

Aktualności

Medal Mickiewicz-Puszkin dla dyrektora Instytutu Humanistycznego PWSZ w Krośnie

27-12-2018

 

 

 

17 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół im. T. Rejtana w Rzeszowie miało miejsce wręczenie prestiżowych nagród Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód. Wśród uhonorowanych jest dr Bartosz Gołąbek, dyrektor Instytutu Humanistycznego PWSZ w Krośnie. 

 

Honorowanie Medalem Mickiewicz - Puszkin, przyznawanym przez Jury Nagrody Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód, ma już swoją historię. W ciągu kilku lat istnienia nagrody uhonorowano nią wiele osób z różnych środowisk, obywateli Polski i innych państw. Klamrą spinającą zasługi wszystkich Nagrodzonych jest docenienie ich zaangażowania na rzecz zbliżenia między Polską a krajami na wschód od naszej granicy.

Wręczenie nagród odbyło się przy okazji Uroczystości 15-lecia Koła Języka Rosyjskiego działającego przy Zespole Szkół im. T. Rejtana w Rzeszowie.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito