start

Aktualności

Christmas Party w Academii

17-12-2018

Tak świętuje wielka rodzina językowej Academii

14 grudnia br. już po raz szósty uczniowie Academii, ich rodzice, lektorzy oraz władze uczelni – czyli wszyscy, którzy tworzą naszą wspaniałą społeczność – spotkali się na Christmas Party. Ta impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń promocyjnych językowej Academii, która jest ważnym elementem w strukturze uczelni.

 

 

Dla zaproszonych gości (łącznie około 500 osób) lektorzy Academii przygotowali atrakcyjny program artystyczny: przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w języku angielskim oraz skecz „Europejskie święta”, będący językowym mixem polskiego, angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, przeplatany piosenkami i wierszykami w wykonaniu najmłodszych „słodziaków”. Dodatkową porcję radości przyniósł uczniom Academii Mikołaj, a w świąteczny klimat przenieśliśmy się za sprawą przepięknych kolęd, pastorałek oraz bożonarodzeniowych hitów z całego świata.

Było magicznie, wesoło, wzruszająco – jak na świętach w domu!
 

 

 

Więcej fotografii w Galerii na FB

 

 

 

 

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito