start

Aktualności

Spotkanie z Szymonem Hołownią

10-09-2018

 

 

 

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Szymonem Hołownią 20 września br. o godz. 17:00 w Czytelni (ul. Wojska Polskiego 41).

Spotkanie z Szymonem Holownią - afisz

Szymon Hołownia, dziennikarz, pisarz i publicysta. Autor książek: „Kościół dla średnio zaawansowanych”, „Tabletki z krzyżykiem”, „Ludzie na walizkach”, „Monopol na zbawienie”, „Bóg. Życie i twórczość”, „Ludzie na walizkach. Nowe historie”, „Bóg, kasa i rock’n’roll” (wspólnie z Marcinem Prokopem), „Last minute. 24h chrześcijaństwa na świecie”, „Niebo dla średnio zaawansowanych” (wspólnie z Grzegorzem Strzelczykiem), „Wszystko w porządku. Układamy sobie życie” (wspólnie z Marcinem Prokopem), „Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe”, „Jak robić dobrze”, „Święci codziennego użytku”, „36 i 6 sposobów na to, jak uniknąć życiowej gorączki, czyli Katechizm według Szymona Hołowni”, „Instrukcja obsługi solniczki”, „Święci pierwszego kontaktu”, „Ludzie w czasach Jezusa”. Szymon Hołownia jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, m.in. nagrody Grand Press: w 2006 r. w kategorii „Wywiad” za rozmowę z ks. prof. Jerzym Szymikiem „Niebo dla gołębi” i w 2007 r. w kategorii „Dziennikarstwo specjalistyczne” za wywiad z drem Kazimierzem Szałatą „Pamięta Pan Hioba?”. W 2004 r. został nagrodzony Ostrym Piórem, przyznawanym przez Business Centre Club. W 2007 r. został laureatem Nagrody „Ślad” im. bp. Jana Chrapka. W 2016 r. został odznaczony przez Rzecznika Praw Dziecka Odznaką Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka.

Spotkanie w ramach projektu „Łączy nas książka”.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito