start

Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia 2018

16-04-2018

 

 

 

Zakład Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie zaprasza w dniu 16 kwietnia o godzinie 10.30 na konferencję z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

W roku 2018 tematem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia jest „Zdrowie dla wszystkich”. To nie tylko hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, ale i wizja przyświecająca od ponad siedemdziesięciu lat działalności Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Doskonały, najwyższy możliwy poziom zdrowia dla wszystkich ludzi, to wyzwanie dla światowych liderów i motyw przewodni wspierania krajów w dążeniu do Uniwersalnej Opieki Zdrowotnej (UHC).

Światowy Dzień Zdrowia został ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i obchodzony jest każdego roku w dniu 7 kwietnia. Głównym przesłaniem tego święta jest zwrócenie uwagi na najważniejsze problemy zdrowotne dotyczące społeczeństw na całym świecie.

 

„Nikt nie powinien wybierać między śmiercią a trudnościami finansowymi

 

Nikt nie powinien wybierać pomiędzy kupowaniem lekarstw a kupowaniem jedzenia... "

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito