start

Aktualności

Akademickie Dni Nauki - bliżej nauki z PWSZ w Krośnie

14-03-2018

 
 
W programie Akademickich Dni Nauki:
 
20-21 marca – I Karpacka Konferencja Naukowo–Techniczna

Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie jakości, trwałości, niezawodności dróg z betonu cementowego, a drugi dzień problemom technologicznym i energetycznym w gospodarce.

22-23 marca – zajęcia warsztatowe

Uczniowie dowiedzą się Co to jest logistyka? Jak zrobić emulsję kosmetyczną? oraz Jak stworzyć profil góry na podstawie mapy? Porozmawiamy o zagrożeniach biologicznych w żywności, zioło-miodach i pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zabraknie konkursu Krośnieńscy Pilionerzy, Uczniowski MasterChef i Młoda Strefa BiznesuPonadto kto przyjdzie sprawdzi swoją motoryczność, czyli siłę, moci koordynację.

Do wygrania w konkursach: tablet, czytniki e-booków, krzesła i wiele innych.
 
23 marca – Automatyzacja procesów produkcji


Seminarium poruszy kwestie współczesnych technologii i stosowanych metod w organizacji produkcji pod kątem ich automatyzacji i optymalizacji. Zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania koncepcji Przemysłu 4.0 w zakresie przetwarzania
i wymiany danych w ramach stosowanych w przemyśle technologii.

23 marca – V Targi Pracy PWSZ w Krośnie


Odwiedzający uczelnie będą mieli możliwość osobistego kontaktu z pracodawcami z regionu. Spotkają się z ekspertami, praktykami i doradcami zawodowymi, którzy pomogą wyznaczyć ścieżkę kariery.
 

 
Prosimy o przesłanie informacji, w którym dniu będziecie Państwo mogli gościć w uczelni, oraz ilu nauczycieli i uczniów skorzysta z zaproszenia w terminie do 16 marca br. na adres mailowy: dniakademickie@pwsz.krosno.pl lub telefonicznie pod numerem 134375525, Targi Pracy 134375518.
lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito