start

Aktualności

Zaproszenie na I Karpacką Konferencję Naukowo-Techniczną 20-21 marca 2018 r.

20-03-2018

 

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Karpackiej Konferencji Naukowo-Technicznej. Pierwszy dzień Konferencji poświęcony będzie jakości, trwałości, niezawodności dróg z betonu cementowego, a drugi rozwiązaniom konstrukcyjnym materiałowym i technologiczno-organizacyjnym w budownictwie na potrzeby gospodarki lokalnej.


Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 marca 2018 roku w kampusie PWSZ przy ulicy Dmochowskiego 12 w Krośnie.


Cel konferencji: popularyzacja wiedzy i wymiana poglądów na temat zasad projektowania oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych i materiałowo-technicznych budowy dróg z betonu cementowego


Adresaci konferencji: Jednostki GDDKiA, Powiatowe Zarządy Dróg, samorządowe jednostki administracji drogowej, pracownie projektowe dróg, generalni wykonawcy i wykonawcy dróg, producenci materiałów budowlanych oraz maszyn i urządzeń do budowy dróg. W szczególności zapraszamy dyrekcję techniczną, projektantów, specjalistów planowania i przygotowania inwestycji, kierowników kontraktów, projektów i budów, inspektorów nadzoru budowlanego, uczniów szkół ponadgimnazjalnych z nauczycielami, a także inne osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu konstrukcji i budowy dróg z nawierzchnią z betonu cementowego i nowoczesnych rozwiązań w budownictwie.
Konferencja została objęta Patronatami Honorowymi Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Krosna, Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa oddział  Rzeszów Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczypospolitej Polskiej oddział Rzeszów. Sponsorem głównym konferencji jest Cement Ożarów, marka grupy CRH, światowego lidera w produkcji cementu.

                                                                                

Rejestracja uczestników za pośrednictwem strony internetowej
www.kknt.pwsz.krosno.pl

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito