start

Aktualności

Pracownicy ZUS szkolą studentów Zarządzania

22-06-2017

 

 

W dniu 21.06.2017 r. odbyły się warsztaty z obsługi programu "Płatnik", w których wzięli udział studenci III i II roku kierunku Zarządzanie. Program "Płatnik" umożliwia podmiotom gospodarczym, płatnikom składek, tworzenie, weryfikację i wysyłanie do ZUS dokumentów ubezpieczeniowych. W czasie warsztatów studenci poznawali różnorodne funkcje programu, m.in:
- synchronizację i weryfikację danych z bazą ZUS,
- tworzenie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych,
- import danych z systemów kadrowo-płacowych,
- przesyłanie dokumentów ubezpieczeniowych do ZUS,
- automatyczne tworzenie informacji miesięcznych i rocznych dla ubezpieczonego.


Uzyskane w toku warsztatów umiejętności są poszukiwane na rynku pracy: przede wszystkim w biurach rachunkowych i w działach kadrowo-płacowych podmiotów sektora prywatnego i publicznego. Z uwagi na duże zainteresowanie studentów oraz zaangażowanie i przychylność pracowników ZUS Oddział w Jaśle, za które serdecznie dziękujemy, inicjatywa ta będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Warsztaty były prowadzone przez p. Sławomira Wilczaka - pracownika Oddziału ZUS w Jaśle i zakończyły się wydaniem zaświadczeń o ukończeniu szkolenia sygnowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Dr Liliana Mierzwińska

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito