start

Aktualności

IBS Forum w Zakopanem

20-06-2017

 

 

 

 

W dniach 12-13 czerwca 2017 roku w Zakopanem odbyło trzecie już IBS Forum, w którym mieli przyjemność uczestniczyć pracownicy Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie oraz przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego konstruktorów Vdesign. Firma IBS Poland to, razem Grupą Nowy Styl, partner PWSZ w Krośnie w tworzeniu nowej specjalności „Projektowanie i wytwarzanie w środowisku wirtualnym”, otwartej od tego roku akademickiego na kierunku Mechanika i budowa maszyn.

Podczas III IBS Forum eksperci dzielili się wiedzą i doświadczeniami na temat wyboru platformy 3DExperience. Pokazana została koncepcja fabryki przyszłości łączącej świat informacji ze światem maszyny - Przemysł 4.0. Uczestnicy III IBS Forum mieli okazję spojrzenia na możliwości i oferowane rozwiązania dla poszczególnych branż: motoryzacyjnej, lotniczej i dóbr konsumenckich. Nie zabrakło również, podczas prelekcji i rozmów kuluarowych, dyskusji na temat synergii świata nauki z przemysłem. Podjęta została tematyka studiów dualnych, których firma IBS Poland jest partnerem.                                                                                                                          

 

AW

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito