start

Aktualności

Star Wars, Star Trek i taniec ognia

12-06-2017

 

 

 

Organizatorem wydarzenia była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Blueberrypuddingcake, Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum", LuciCon oraz Teatr Ognia Ignis.

Podczas Festiwalu uczstnicy mogli wysłuchać prelekcji na temat Świata mroku, poprzez prelekcje na temat budowy strojów w Star Wars, życie w Star Trek do tematu Aniołów w Literaturze. Dostępne były także sale z możliwością zagrania w gry fabularne RPG, planszówki i  gry na konsolach. Oprócz tego można było wziąć udział w warsztatach i bezpiecznie nauczyć się trudnej sztuki tańca z ogniem. Można było wziąć udział w różnych konkursach - na najlepsze przebranie z książki, filmu lub gry, w konkursie na dubbing z kreskówek czy konkursie „Jaka to melodia” z muzyką  z gier filmów i seriali fantasy.

Zainteresowaniem cieszyły się zajęcia Andrzeja Śnigórskiego o temacie zmiany stroju Lorda Vadera na przełomie kilku filmów z uniwersum Star Wars. Prelegent oprócz wiedzy na temat uniwersum, imponował samą prezentacją. W trakcie prelekcji ubierał manekina w kompletny strój Lorda Vadera. Stroje i rekwizyty przywiezione przez Pana Andrzeja zachwycały wykonaniem. Po wszystkim każdy mógł sobie wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Serdeczne podziękowania dla: Grupy Blueberrypuddingcake, Krośnieńskiego Klubu Fantastyki "Elizjum", Polish Garrison 501st Legion, LuciCon Poland, Teatru Ognia Ignis, a   także dla sponsorów: Wyszynk, Caffe Antonio, Wanted PIZZA.

Zapraszamy za rok.
Bartłomiej Zimny - organizator Festiwalu
Student Informatyki

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito