start

Aktualności

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Młodzieży

17-05-2017

 

 

 

W dniach 18-20 maja br. będziemy gościć w naszej uczelni przeszło 60 studentów z uczelni partnerskich z Chin, Węgier, Ukrainy, Rosji, Kazachstanu i Polski, którzy wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu Młodzieży. Patronat nad tym wydarzeniem objęli: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polski Komitet ds. UNESCO.

19 maja br. o godz. 12.00 na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie  swoje talenty artystyczne zaprezentują młodzi ludzie, którzy przyjadą do nas ze specjalnie na tę okazję przygotowanymi programami.
 
 

Na scenie zobaczymy artystów z: Hangzhou Entel Foreign Language School (Chiny), Uniwerystetu Suleiman Demirel (Kazachstan), Uniwersytetu Technologii Informacyjnych w Petersburgu (Rosja), Ukraińskiej Akademii Drukarstwa (Ukraina), Uniwersytetu w Sarospatak (Węgry), Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy (Polska) oraz z Zespołu Pieśni i Tańca (PWSZ, Polska).

Nie zabraknie folkloru, nowoczesnego brzmienia, pięknych głosów, skomplikowanych układów tanecznych czyli pokazów mistrzowskich talentów. Warto wziąć udział w jedynym takim festiwalu, w którym przedstawiciele różnych kultur wspólnie cieszą się młodością, zabawą i tworzą wspólnotę najlepszej europejskiej młodzieży. 
 
Międzynarodowy Festiwal Młodzieży ma w krośnieńskiej uczelni sporą tradycję – odbywa się on po raz szósty, a uczestnicy festiwalu każdego roku chwalą jego niepowtarzalny charakter, klimat miasta i przyjacielską atmosferę.
 
Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!
 
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wcześniejszych edycji festiwalu:
 
 
 
lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito