start

Aktualności

Zapraszamy na V Bieg Sokoła

17-05-2017

 

 

 

Zapraszamy do udziału w V Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie wszystkich pracowników, studentów oraz przyjaciół PWSZ w Krośnie. Impreza odbędzie się 17 maja 2017 roku (środa) na terenach Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie (Suchodół). Bieg odbędzie się na dystansie 5 km.

 

Bieg Sokoła organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie cieszy się coraz większą popularnością, zarówno w środowisku akademickim, jak i pasjonatów biegania. W poprzednich edycjach w biegu udział wzięli: Rektor PWSZ w Krośnie prof. dr hab. Grzegorz Przebinda, Prorektor ds. rozwoju prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Barabasz, Prorektor ds. studiów dr Dominik Wróbel, dyrektorzy instytutów, kierownicy zakładów, pracownicy dydaktyczni oraz administracyjni, studenci wszystkich kierunków, absolwenci naszej uczelni, a także przyjaciele uczelni z całej Polski. 

W zeszłym roku udział wzięło ponad 320 osób, mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji!

Bieg Sokoła zaliczany będzie również do klasyfikacji Akademickiej Ligi PWSZ w Krośnie.

Zapraszamy na wspólną przygodę biegową.

Dołącz do Nas - chodź, biegnij, pokonaj ten dystans razem z nami! :)

Każdy zgłoszony w terminie otrzyma podczas weryfikacji pakiet startowy z pamiątkową koszulką okolicznościową.
Podczas uroczystej dekoracji zwycięzców biegu wręczone zostaną nagrody rzeczowe w kilku kategoriach oraz rozlosowane nagrody niespodzianki wśród uczestników Biegu.
Na wszystkich zawodników, którzy pokonają dystans pięciu kilometrów czekać będą zdrowe i pożywne ciasteczka, które przygotowane zostały przez studentów oraz pracowników Zakładu Produkcji i Bezpieczeństwa Żywności.
W trakcie trwania całej imprezy, chcemy również pomóc naszemu koledze Michałowi, studentowi I roku PiBŻ który już od 6 lat choruje na raka – mięsak Ewinga. Michał szuka sojuszników, którzy pomogą mu w zdobyciu środków do dalszej walki. Wolontariusze z puszkami będą zbierać pieniądze na ten cel

 

 ZAPISY ONLINE - kliknij tutaj

 

 

Strona V Biegu Sokoła

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito