start

Aktualności

Akademickie Dni Nauki - IV Targi Zatrudnienia

18-03-2017


 

 

Odwiedzający krośnieńską uczelnię w tych dniach dowiedzą się Co to jest IQ? Jak radzić sobie z uczuciami? Jak zostać tłumaczem?.

Porozmawiamy o sztucznej inteligencji, roślinach pod mikroskopem, a także o zagrożeniach środowiskowych.
Zbudujemy most z papieru, zbadamy przyniesioną wodę i zrobimy coś na szaro…

Ponadto kto przyjdzie "Poczuje pałer jak skajtałwer", czyli wysłucha wykładu profesor Alicji Witalisz o anglicyzmach we współczesnej polszczyźnie.

IV Targi Zatrudnienia PWSZ w Krośnie – Nauka, Kariera, Rozwój

W tym dniu zaprezentuje się ponad 30 największych pracodawców z regionu. Uczestnicy dowiedzą się o tworzywach polimerowych, procesach rekrutacji do policji, kształtowaniu ścieżki kariery w Grupie Nowy Styl oraz o pracy w czasie studiów.

Wykonają testy predyspozycji zawodowych, badania i pomiary sprawnościowe, wcielą się w rolę programisty i przygotują mapę turystyczną.
Przedstawiciele Studenckich Kół Naukowych zaprezentują Akademickie Wampiry, pojazd na kropelce i kolektor słoneczny zbudowany z puszek.

Kompetencje inżynierskie, a ich absorbcja na rynku pracy – konferencja i dyskusja

Dyrektorzy i nauczyciele wspólnie z uczelnią i pracodawcami spróbują wypracować koncepcję profilu absolwenta kierunków technicznych. Będzie to forma pewnych cyklicznych konsultacji z jednej strony z pracodawcami, a z drugiej strony, ze szkołami średnimi, które przygotowują potencjalnych studentów.

Szczegóły:dniakademickie@pwsz.krosno.pl lub telefonicznie pod numerem 134375525 lub 134375518

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty tłumaczeniowe - Tłumaczu, tłumacz się sam!

 

 

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito