start

Aktualności

Dr Adam Nowakowski na St Mary’s University College

24-10-2018

W dniach 16–23 października 2018 roku dr Adam Nowakowski przebywał w ramach grantu Erasmus+ w Belfaście w Irlandii Północnej, gdzie prowadził zajęcia dydaktyczne na St Mary’s University College.

 

W ramach obowiązków dydaktycznych dr Nowakowski przeczytał dla belfaskich studentów cykl wykładów w języku angielskim zatytułowany „Poland – Russia – Ukraine. A Triangle of Tensions”, poświęcony bieżącym stosunkom polsko-rosyjsko-ukraińskim, a także ich genezie. Wybór tematu był podyktowany planowaną przez pracownika St Mary’s University College, dra Gerarda McCanna, studencką wyprawą naukową do Polski i na Ukrainę. Odbędzie się ona w marcu 2019 roku, a jej współorganizatorem jest krośnieńska PWSZ.

 

 

St Mary’s University College Belfast istnieje od 1900 roku. Pierwotnie był instytucją kształcącą w zakresie nauk pedagogicznych wyłącznie kobiety. Obecnie jego oferta edukacyjna obejmuje także nauki wyzwolone, a od 1985 roku adresowana jest również do mężczyzn.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito