start

Aktualności

Wręczanie Certyfikatu
Wręczanie Certyfikatu
Wyróżnieni studenci...

Certyfikacja na Kierunku Wychowanie Fizyczne

18-02-2011

W dniu 18-go lutego 2011 roku w sali 108 w sali PWSZ Krosno przy ulicy Wyspiańskiego 20 o godz. 15.20 Kierownik Zakładu Wychowania Fizycznego dr Krzysztof Warchoł wraz z Kierownikiem IT Academy Microsoft PWSZ Krosno  dokonali Certyfikacji wyróżnionych studentów z  I-go roku z Kierunku Wychowanie Fizyczne.

Certyfikaty w ramach IT Academy Microsoft są dowodem uzyskania najlepszych ocen z przedmiotu informatycznego w ramach toku studiów. To potwierdzenie bardzo dobrych umiejętności praktycznych z systemu operacyjnego i aplikacji użytkowych firmy Microsoft.

Osoby, które zostały wyróżnione certyfikatami zostały ocenione przez Zespół akademicki IT Academy Microsoft PWSZ Krosno, po przedstawieniu swoich projektów.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito