start

Aktualności

Uroczyste wręczenie certyfikatów z kursów

07-03-2019

 

 

W dniu 5-go marca br. w Sali Senackiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów umiejętności informatycznych z dwóch kursów, które organizował Niepubliczny Ośrodek Dokształcania przy PWSZ w Krośnie.  
Uczelnię reprezentowali: prorektor ds. Studiów dr Dominik Wróbel, dr inż. Piotr Lenik – Kierownik Zakładu Zarządzanie, dr Łukasz Szmyd – Kierownik Zakładu Turystyka i rekreacja, dr Piotr Łopatkiewicz, dr Małgorzata Świdrak – Dyrektor Niepublicznego Ośrodka Dokształcania oraz mgr Robert Rajs – kierownik kursów.

W tym wydarzeniu uczestniczyła również Pani Katarzyna Stec – Dyrektor Pałacu Polanka, która wręczała ufundowane nagrody uczestnikom kursu z zarządzania salonem SPA.

Galeria z uroczystości wręczenia certyfikatów

Nagrody, upominki ufundowane przez darczyńców, partnerów kursów

Poniżej lista darczyńców, sponsorów, partnerów kursów:

1.      Pałac Polanka    karnety do strefy SPA

2.      Hotel Nafta Krosno karnety do strefy SPA

3.      Firma Asseco Poland – teczki na laptopy, gadżety firmowe

4.      PWSZ Krosno upominki uczelniane

5.      Wody Karpackie Sp. z.o.o  – Woda alkaliczna Java

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

 

Krótko o kursach

Pierwszy zorganizowany kurs związany z certyfikacją Asseco Wapro miał na celu pogłębienie i uzupełnienie a także potwierdzenie umiejętności informatycznych, które są związane z zarządzaniem w firmie, przedsiębiorstwie.

Kurs składał się z obsługi takich modułów Asseco WAPRO ERP jak: WF-Mag- Sprzedaż i magazyn, WF-bEST - Środki trwałe, WF-GANG - Kadry i płace oraz WF-CRM – Zarządzanie relacjami z klientami oraz WF Fakturka.

Przykładowy program z kursu – WF Mag

Pakiet Asseco Wapro – realizacja na kursie

Każdy z uczestników przedstawił sprawozdania z wykonanych kilkunastu ćwiczeń w formie płyty CD/DVD. Po weryfikacji, sprawdzeniu oraz pozytywnej ocenie prac zostały wystawione Certyfikaty przez firmę Asseco Business Solutions.

Na przełomie stycznia i lutego 2019 roku realizowany był drugi kurs z zakresu zarządzania systemem informatycznym w prowadzeniu salonu SPA.

Celem kursu było przekazywanie wiedzy i umiejętności oraz wyrobienie odpowiednich postaw i zachowań umożliwiających skuteczne przygotowanie i prowadzenie dokumentacji w prowadzeniu i zarządzaniu firmą typu salon SPA przy użyciu kilku aplikacji Versum.

 

 

Logo systemu TiR PWSZ Krosno

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito