start

Aktualności

Studenckie Koło Naukowe SIA wita nowoprzybyłych zagranicznych studentów

14-03-2018

W środę 28 lutego w klimatycznych piwnicach Rektoratu odbyło się oficjalne przywitanie grupy studentów z programu Erasmus+, w którym uczestniczyło Koło Naukowe Student International Association.

 

 

Studentka drugiego roku Międzynarodowej Komunikacji Językowej, Monika Kut przedstawiła przygotowaną przez SIA prezentację "How to Survive in Krosno". Prezentacja zawierała wiele przydatnych informacji na temat życia w Krośnie z perspektywy studenta. Oprócz informacji podstawowych takich jak godziny otwarcia sekretariatów i bibliotek na uczelni, studenci wytłumaczyli jak korzystać z komunikacji miejskiej w Krośnie, zaproponowali gdzie można tanio i dobrze zjeść oraz jak można spędzić wolny czas.


 

Po części informacyjnej odbył się poczęstunek, podczas którego, studenci Erasmus+ oraz SIA mieli okazje lepiej się poznać i porozmawiać. Całe spotkanie obyło się w bardzo pozytywnej atmosferze, zawarto również wiele nowych znajomości. 

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito