start

Aktualności

Speed Chatting z Kołem Naukowym Student International Association

08-12-2017

Koło Naukowe Student International Association powstało niedawno i od razu zaczęło aktywnie angażować się w życie uczelni. Spotkanie, które odbyło się 6 grudnia, było inauguracją działalności Koła.


Z okazji Mikołajek Koło Naukowe MKJ  zaprosiło studentów programu Erasmus oraz studentów Filologii Angielskiej na Speed Chatting. Zabawa polegała na rozmowach prowadzonych w języku angielskim w małych grupkach składających się ze studentów polskich i zagranicznych na tematy związane z zimą, obchodzeniem świąt oraz zwyczajami świątecznymi. Studenci bardzo chętnie dzielili się informacjami na temat swoich krajów oraz swoimi osobistymi doświadczeniami.  Co trzy minuty następowała zmiana grupy, więc studenci Erasmusa oraz PWSZ mieli okazję porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami i wymienić swoje spostrzeżenia. Spotkaniu towarzyszyła świąteczna muzyka, poczęstunek oraz piękny wystrój co przełożyło się na radosną atmosferę oraz obietnicę kolejnego spotkania międzykulturowego.


Koło Naukowe SIA posiada własny Fanpage, na który serdecznie zapraszamy:

 

mgr Marta Maksym

Opiekun Koła Naukowego SIA

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito