start

Aktualności

Informacja o zajęciach 3 i 4 października 2016 roku

28-09-2016

Zajęcia w dniu 3 i 4 października, pt. Komunikacja i budowanie relacji będą prowadzone w formie warsztatowej przez Panią mgr Aleksandrę Chodasz.

Warsztaty  odbędą się w budynku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 8, w sali nr 19  w poniedziałek  3 października w godz. 11.00-16.15, a we wtorek 4 października w godz. 10.00 -16.00.

Zaliczenie będzie polegało na odpowiedzi ustnej i/lub pisemnej na kilka pytań, w tym poniższe:

  • Jak to w jaki sposób komunikuje się człowiek może mieć wpływ na jego relacje w pracy?

Prosimy więc, aby przyjść z własnymi refleksjami na ten temat. Osoby chętne, które poważnie myślą o swojej edukacji, a liczymy że takich jest większość lub wszyscy, prosimy o zapoznanie się z wybraną przez siebie lekturą czy choćby artykułem na temat komunikacji interpersonalnej, by już od początku roku akademickiego poszerzać swoje horyzonty. Resztę potrzebnej do zaliczenia tego przedmiotu wiedzy zdobędą Państwo przez aktywny udział w zajęciach i zadanie jakie będzie do wykonania pomiędzy pierwszym a drugim dniem warsztatu.

Co wziąć ze sobą?

Zeszyt do notatek, długopis, pozytywne nastawienie, komfortowy strój i obuwie, umożliwiające swobodne poruszanie się, bieganie itd.

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito