start

Aktualności

Relacja studencka z Rady Samorządu Studenckiego

24-10-2017

Czym zajmuje się samorząd studencki?

Odpowiedź na to pytanie mogliśmy uzyskać na spotkaniu otwartym, które odbyło się we środę 11 października. Przewodniczący Jarosław Cebula opowiadał o najważniejszych zadaniach samorządu, do których należą m.in. kwestie stypendialne, troszczenie się o prawa studenta, czy organizowanie imprez i konkursów, takich jak np. Dni Kultury Studenckiej.

Zachęcał również aby wysyłać swoje zgłoszenia do Rady Samorządu Studenckiego. Dzięki temu możemy stać się częścią organizacji, a czynny udział daje nam niepowtarzalną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. 

Nie jest to jednak jedyna możliwość działania. Można udzielać się np. biorąc udział w spotkaniach samorządu, czy pomagając w organizacji eventów. Przewodniczący wspominał jak istotna jest obecność nas wszystkich, ponieważ życie studenckie bez studentów nie istnieje. 

Po głównym spotkaniu, które odbyło się na auli, zostało ono przeniesione do klubu studenckiego, który mieści się w piwnicy kampusu na ul. Kazimierza Wielkiego. Zgromadzone osoby mogły wtedy porozmawiać z obecnymi członkami samorządu i zdecydować czy chcą dołączyć. Przyjazną atmosferę umilił poczęstunek przygotowany przez członków samorządu.

Zatem serdecznie zapraszamy  na facebook’ową stronę samorządu, z którego można dowiedzieć się wszystkich istotnych dla studenta kwestii m.in. o organizowanych konkursach, najbliższych wydarzeniach czy godzinach rektorskich, jak również na bieżąco śledzić nad czym w obecnej chwili pracują członkowie samorządu.

Autorzy: Monika Kut i Gabriela Gnap, II rok MKJ

 
lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito