start

Aktualności

Dr Adam Nowakowski na Rosyjskim Uniwersytecie Przyjaźni Narodów

07-06-2017

Informujemy, że w środę 7 czerwca dr Adam Nowakowski wygłosił gościnny wykład w Instytucie Hotelarstwa i Turystyki Rosyjskiego Uniwersytetu Przyjaźni Narodów w Moskwie.

 

Tematem przewodnik wykładu były podróże, którym prelegent oddaje się zarówno jako teoretyk, jak i praktyk. Szczególna uwaga została poświęcona serwisowi Couchsurfing i roli, jaką odgrywa on zarówno w turystyce, jak i dialogu międzykulturowym. Po godzinnym wystąpieniu rozpoczęła się długa i owocna dyskusja z aktywnym udziałem czterdziestu zgromadzonych słuchaczy studiów magisterskich na kierunku turystyka.

 

Rosyjski Uniwersytet Przyjaźni Narodów istnieje od 1960 roku. Znajduje się on w pierwszej piątce najlepszych uniwersytetów Rosji. Jest unikalną uczelnią z uwagi na swój wybitnie międzynarodowy charakter. Studiują na nim przedstawiciele 141 krajów, a dziesiątki tysięcy jego absolwentów pracuje w 170 państwach. Należą do nich między innymi były premier Kazachstanu Karim Kazhimkanovich, były premier Czadu Abbas Yusuf Saleh, a także liczni rosyjscy i zagraniczni uczeni, ministrowie, posłowie i dyplomaci.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito