start

Kierunki studiów

oferta Instytutu Humanistycznego


Studia filologiczne w naszym Instytucie dadzą Ci bardzo dobrą znajomość języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy hiszpańskiego. Nasze programy studiów gwarantują poznanie kultury, historii i realiów państw, w których obywatele posługują się wiodącymi językami na świecie. Nasi studenci śmiało korzystają z nabytych u nas kompetencji w codziennej pracy z językiem, ale także w trakcie komunikowania się z zagranicznymi kolegami w programie, do którego należy nasza uczelnia -  Global Partners in Education, oraz zagranicznych podróży do krajów Europy Zachodniej, Rosji, Ukrainy i innych zakątków świata. Po naszych studiach możesz zostać tłumaczem, pracować w dyplomacji, biznesie, turystyce, świecie mediów.

  

Interdyscyplinarny kierunek studiów uruchomiony  w roku akademickim 2016/2017. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak sprawnie i skutecznie komunikować się w globalnym biznesie, mediach, czy turystyce - zapraszamy do nas na studia. Czeka Cię 6 semestrów intensywnej nauki języków obcych (angielski i jeden dodatkowo wybrany), doskonalenia umiejętności interpersonalnych i przywódczych, a także pakiet koniecznej wiedzy z wybranej branży - media, turystyka, biznes. MKJ to kierunek na który czekaliście.

 witryna kierunku

 

Wszystkie specjalności cieszą się ogromną popularnością, o czym świadczy liczba składanych podań o przyjęcie na studia. Popularność studiów wyznacza zapotrzebowanie na nauczycieli w edukacji wczesnoszkolnej (6 latki idą do I klasy) i wychowania przedszkolnego (coraz wieksza popularność wychowania przedszkolnego, rodzice pracują i korzystają z usług przedszkoli, wielu absolwentow naszej specjalności wychowanie przedszkolne założyło prywatne przedszkola lub punkty przedszkolne). Absolwenci pedagogiki społeczno-opiekuńczej z terapią pedagogiczną i znajdują zatrudnienie w placówkach wsparcia rodziny, osób straszych, niepełnosprawnych. Liczba  seniorów z roku na rok wzrasta, warto zatem wybrać specjalność opieka nad osobami straszymi z organizacją czasu wolnego. Warunkiem uruchomienia specjalności w ramach kierunku jest zainteresowanie specjalnością minimum 20 osób. W przypadku małego zainteresowania specjalnością wybieraną w trakcie studiów. Uczelnia zastrzega sobie prawo nieuruchamiania specjalności.

 witryna kierunku

4 kroki do ŚWIETNYCH STUDIÓW

  • dwujęzykowe studia dla tłumaczy
  • filologia angielska 
  • język niemiecki ze specjalizacją nauczycielską 
  • język rosyjski i wiedza o Rosji
  • międzynarodowa komunikacja językowa 
  • pedagogika 
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito