start

Informacje o ośrodku

PWSZ w Krośnie jest Wewętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council, oferującym możliwość uzyskania certyfikatów językowych Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages) na różnych poziomach biegłości językowej. Procedura certyfikacji oparta jest na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference).  Sprawdź swój poziom biegłości językowej.
Egzaminy Cambridge ESOL są najbardziej znanymi egzaminami językowymi na całym świecie. Przygotowane przez zespół ekspertów językowych oceniają umiejętność komunikacji w języku angielskim w rzeczywistych sytuacjach.
Posiadanie prestiżowego certyfikatu Cambridge ESOL stanowi często przepustkę na studia w kraju i zagranicą oraz znacząco podnosi szanse zdobycia wymarzonej pracy czy awansu zawodowego.


PWSZ w Krośnie należy do Programu Partnerskiego British Council – Addvantage, dzięki któremu lektorzy otrzymują wsparcie metodyczne i profesjonalne doradztwo w sprawach związanych z przygotowaniem do egzaminów Cambridge a kandydaci, przystępujący do egzaminów mają gwarancję solidnie wykonanej usługi.

U NAS:
-    uzyskasz informacje na temat egzaminów i certyfikatów z języka angielskiego Cambridge ESOL
-    dowiesz się, gdzie i kiedy możesz je zdawać
-    zapiszesz się na wybrany egzamin
-    przygotujesz się do egzaminów pod opieką wykwalifikowanej kadry lektorów
 

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito