start

Aktualności

Jasło: powiatowy Konkurs Językowy „Zostań poliglotą”

07-04-2017

6 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle odbyła się 12 edycja Powiatowego Konkursu Językowego „Zostań poliglotą”. W pracach jury wzięła udział przedstawicielka Zakładu Komunikacji Międzykulturowej mgr Anna Hycnar. Wykładowcy PWSZ w Krośnie od lat czynnie uczestniczą w pracach komisji, oceniającej finałową część ustną konkursu.

Jury było pod wrażeniem wiedzy i umiejętności komunikacyjnych uczniów biorących udział w konkursie, a przedstawicielka drużyny gimnazjum w Dębowcu została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem PWSZ w Krośnie za najlepszą wypowiedź ustną w języku niemieckim.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do pracy w konkursie, a młodym poliglotom życzymy dalszych sukcesów  w komunikacji językowej i zapraszamy w przyszłości na studia językowe do Krosna.

 

Anna Hycnar (na zdjęciu pierwsza od lewej)

Zdjęcia: Anna Zormati

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito