start

Aktualności

Pierwsze absolwentki międzynarodowej komunikacji językowej

21-06-2019

Egzamin składał się z prezentacji głównych założeń pracy z wykorzystaniem środków wizualnych, oraz odpowiedzi na pytania promotora, recenzenta i przewodniczącego komisji. 

Do obrony jako pierwsze przystąpiły panie Klaudia Kuca, Gabriela Polak oraz Oliwia Wojnar. Podczas egzaminu, mimo oczywistego zdenerwowania i napięcia towarzyszącego takim ważnym wydarzeniom, licencjantki zaprezentowały bardzo dobry poziom przygotowania merytorycznego i formalnego, prezentując swoje kompetencje komunikacyjne nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej. 

Opracowane analizy osadzone były w kontekście teorii i praktyki komunikacji w świecie reklamy, mediów i sportu. 

 

Promotorem prac pierwszego rocznika międzynarodowej komunikacj językowej (2016/2017) jest doktor Wojciech Gruchała. Prace recenzowała dr Joanna Kułakowska-Lis, a  komisji egzaminacyjnej  przewodniczył dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Bartosz Gołąbek. 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito