start

Aktualności

Instytut Humanistyczny gościł wykładowcę z East Carolina University w USA

21-05-2018

Doktor Keith Richards, reprezentujący School of Communication w East Carolina University, przeprowadził cykl zajęć dla studentów filologii angielskiej oraz międzynarodowej komunikacji językowej.

Doktor Richards jest specjalistą w zakresie komunikacji o zdrowiu, komunikowania w biznesie oraz  projektowaniu komunikacji. 

Doktor Richards gościł w Krośnie w dniach 14 - 18 maja 2018 roku w ramach umowy Erasmus+ zawartej między PWSZ w Krośnie i East Carolina University. Pobyt amerykańskiego wykładowcy w Krośnie zbiegł się z Krośnieńskimi Juwenaliami oraz Międzynarodowym Festiwalem Młodzieży, w którym wzięła udział również grupa studentów z ECU. 

Spotkanie  z wykładowcą ze Stanów Zjednoczonych było także okazją do wymiany spostrzeżeń na temat programów kształcenia i rozwoju współpracy z amerykańską uczelnią, szczególnie w kwestii rozwoju kierunków związanych z komunikowaniem. 

BG

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito