start

Aktualności

Instytut Humanistyczny objął patronatem klasę dwujęzyczną w Szkole Podstawowej nr 15 w Krośnie

25-01-2018

22 stycznia 2018 roku Dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Bartosz Gołąbek wraz z dr Agnieszką Habrat odwiedzili Szkołę Podstawową numer 15 w Krośnie. Specjalne spotkanie z dyrekcją szkoły  - panem magistrem Witoldem Deptuchem, wicedyrektorką szkoły panią magister Agatą Przybyłą, oraz nauczycielkami języka angielskiego - inicjatorkami ożywienia współpracy między szkołą i PWSZ w Krośnie, magister Dorotą Patrylak oraz magister Matyldą Dziedzic zostało zorganizowane w celu podpisania porozumienia o patronacie Instytutu Humanistycznego nad klasą dwujęzyczną.

 

Wizycie gości z PWSZ towarzyszyła specjalna lekcja poprowadzona przez stypendystki Erasmus z Turcji, przygotowana pod kierunkiem dr Agnieszki Habrat z Zakładu Filologii Angielskiej. Panie Burcu Ozen, Buse Erdem, Sena Edizci i Bilge Genҫlik przygotowały dla dzieci aktywizujące zajęcia na temat Turcji oraz kultury i języka tureckiego, które odbyły się w języku angielskim. Uczniowie pracowali bardzo aktywnie, zadawali pytania, wspierali prowadzące lekcję i dobrze się bawili.

 

Bezpośrednio po lekcji dyrektor Bartosz Gołąbek wraz z dyrektorem Witoldem Deptuchem, w obecności uczniów i prowadzących zajęcia podpisali porozumienie o współpracy. Już wkrótce klasa dwujęzyczna ze Szkoły Podstawowej numer 15 zostanie zaproszona do PWSZ w Krośnie na zajęcia w laboratorium językowym. 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito