start

Bursa

Bursa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie to obiekt o wysokim standardzie, który niedawno przeszedł kapitalny remont. Dysponujemy blisko 50 miejscami w pokojach 2 osobowych wraz z łazienkami tworzącymi segmenty (2 pokoje i łazienka). Bursa posiada pokoje z podstawowym umeblowaniem oraz dostępem do Internetu, kuchnię z pełnym wyposażeniem, pokój nauki, pralnię oraz siłownię.  
 
Obok obiektu znajduje się parking, boisko do piłki siatkowej, miejsce na ognisko/grilla. 

Warunki przyznania zakwaterowania w Bursie

Studenci oraz kandydaci przyjęci na I rok studiów ubiegający się o przyznanie miejsca w Bursie są zobowiązani złożyć Wniosek o przyznanie miejsca w Bursie na rok akademicki 2017/2018. 

Termin składania wniosków: do 8 września 2017 r.
Wnioski należy składać w Dziale Studiów (Rektorat, pokój nr 07)
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9.00 – 15.00
 
Wnioski można przesyłać pocztą na adres:
Dział Studiów, Rynek 1, 38 – 400 Krosno 
  
 
Od roku akademickiego 2017/2018, o możliwości zakwaterowania decydować będą:
1.   Dochód (średni miesięczny dochód netto na 1 członka rodziny, obliczany za 3 ostatnie miesiące przed złożeniem wniosku) – dochód będzie stanowił 50% kryterium;
2.   Odległość miejsca stałegozameldowania do Uczelni – odległość będzie stanowiła 50% kryterium.
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito