start

Aktualności

Przebiegnij piątkę w V Biegu Sokoła dla Michała !!!

15-05-2017

W V Biegu Sokoła będziemy biec dla Michała!

W trakcie trwania całej imprezy, chcemy pomóc naszemu koledze Michałowi, studentowi I roku PiBŻ który już od 6 lat choruje na raka. Michał szuka sojuszników, którzy pomogą mu w zdobyciu środków do dalszej walki.

Wolontariusze z puszkami będą zbierać pieniądze na ten cel.

Na wszystkich zawodników, którzy pokonają dystans pięciu kilometrów czekać będą zdrowe i pożywne ciasteczka, które przygotowane zostały przez studentów oraz pracowników Zakładu Produkcji i Bezpieczeństwa Żywności.


Michał – Student I roku Produkcji i bezpieczeństwa żywności PWSZ w Krośnie. Już od 6 lat choruje na raka - mięsak Ewinga. Za nim już bardzo ciężka chemioterapia, usunięcie talerza biodrowego, wstawienie endoprotezy - WYGRANA. Po wznowie przeszedł kolejną operację, problemy z endoprotezą, chemioterapię i radioterapię i dodatkowo autoprzeszczep komórek macierzystych - ZNOWU WYGRANA.

W grudniu 2016 roku, po swoich urodzinach kolejna wznowa. Jedynym ratunkiem jest chemioterapia i radioterapia. Lek, który może pomóc jest niedostępny w Polsce i bardzo drogi.

 
Jak mówią jego koledzy z grupy „Michał to wspaniały przyjaciel, pomocny kumpel”. Dał się poznać kolegom i nauczycielom jako człowiek uśmiechnięty, pełen radości i optymizmu. Koleżeński, pracowity, ambitny z głową pomysłów i zapału do nauki.

 

WALCZMY RAZEM Z MICHAŁEM !!!

 

 

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito