start

Aktualności

Rajd BARTEK

30-05-2017

W dniach 26-27 maja 2017roku odbył się Rajd „BARTEK”, czyli Beskidzki Akademicki Rajd Turystów Ewentualnie Krajoznawców, zorganizowany już po raz dziewiąty przez Zakład Turystyki i Rekreacji. Wzięło w nim udział ponad 70 studentów PWSZ, reprezentujących kilka kierunków studiów.

Wśród uczestników trasy jednodniowej 27 maja br., sporą część turystów, bo około 30 osób, stanowiła grupa I-ego roku Mechaniki i budowy maszyn. Trasa jednodniowa wiodła z Lubatowej przez Cergową (716 m n.p.m.), Nową Wieś do Chyrowej.

Zakończenie odbyło się w gościnnym gospodarstwie agroturystycznym Pana Andrzeja Zatorskiego. Przewodnikiem trasy jednodniowej był – dr Wojciech Krukar, którego wspierał dr Rafał Kapica, a opiekunem studentów Mechaniki była - dr Agnieszka Woźniak.

Wszystkim, którzy pomogli w organizacji rajdu i prowadzeniu tras, serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito