start

Aktualności

Praktyki zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ - KONKURS

18-12-2017

Wszystkich studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od dnia zakończenia studiów) zainteresowanych wyjazdem na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 zapraszamy do składania wniosków.

W programie Erasmus+ na praktykę studencką można wyjechać do zagranicznego przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i do innych instytucji (jednostki administracji państwowej, muzea, biblioteki, szpitale itp.).
Nie można odbyć praktyk Erasmusa w instytucjach unijnych, w instytucjach odpowiedzialnych za zarządzanie unijnymi programami.
 
Instytucja przyjmująca na praktykę musi znajdować się w kraju uczestniczącym w programie Erasmus+.
Studenci zainteresowani wyjazdem na praktykę sami kontaktują się z instytucjami, w których chcieliby odbyć praktykę. W załącznikach znajduje się kilka ofert praktyk.
 
Studenci ubiegający się o prawo do wyjazdu i stypendium są zobowiązani złożyć:
  • wypełniony formularz wniosku,
  • list motywacyjny skierowany do Pana prof. ndzw. dr hab. Władysława Witalisza, Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+,
  • ksero strony indeksu z zaliczeniem lektoratu języka obcego lub inny dokument, np. certyfikat poświadczający znajomość języka obcego.
 
Zapraszamy na spotkanie informacyjne, oraz prezentację jednej z firm, którą studenci często wybierają na miejsce praktyk, które odbędzie się 17.01.2018 o godzinie 13:00 w sali nr 2 przy ulicy Kazimierza Wielkiego 6a.
 

Miejsce składania dokumentów: Rektorat, Rynek 1, pokój nr 9
Termin składania dokumentów: 26 stycznia 2018 r.
Dodatkowych informacji udziela Pan Sławomir Pelczar (134375515, slawomir.pelczar@pwsz.krosno.pl)

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito