start

Aktualności

Uczniowie krośnieńskich szkół na warsztatach w Studium Języków Obcych

01-06-2018

 14 maja 2018 roku Studium Języków Obcych zorganizowało warsztaty języka francuskiego dla uczniów Gimnazjum nr 4  i II  Liceum Ogólnokształcącego  w Krośnie.

 Język francuski, choć pewnie nie wygra w najblizszym czasie z językiem angielskim w rankingu popularności,  ciągle przyciąga nowych adeptów nauki swoim pięknem, bogatą kulturą i historią . Uczniowie biorący udział w warszatach, mieli już za sobą pierwsze kroki w nauce tego języka w swoich szkołach. Nasi lektorzy starali się pokazać im, jak można uczyć się z wykorzystaniem nowych technologii i aplikacji. Uczestnicy warsztatów angażowali się w ćwiczenia, gry komunikacyjne i konkursy, które poprzez rozrywkową formułę  pozwalały łatwiej przyswoić nowe słownictwo i struktury gramatyczne. 

 

Więcej fotografii w galerii

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito