start

Adresy e-mail pracowników

prof.ndzw. dr hab. Zbigniew Barabasz- z.barabasz@pwsz.krosno.pl

dr Krzysztof Frączek- krzysztof_fraczek@o2.pl

dr Wojciech Gołąb- ptokski@o2.pl

mgr Adela Jabłecka- adelajablecka@op.pl

prof. dr hab. Jan Junger- jan.junger53@gmail.com

mgr Dariusz Jurczak- dariusz.jurczak@pwsz.krosno.pl

dr Adam Przybysz-adamkrosno@onet.pl

mgr Grzegorz Sobolewski- grzsob@pwsz.krosno.pl; www.ikfpwsz.pl.tl

dr Gabriel Szajna- gabriel.szajna@gmail.com

dr Łukasz Wojtyczek- wojtyczek@pwsz.krosno.pl

prof. Stanisław Zaborniak- zaborniaks@wp.pl

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito